info@glia.net.tr
0212 717 97 00
Piri Mehmet Paşa Mh. Kumluk Mevki(Eski Avolan Restaurant) Silivri

KURUMSAL

Hakkımızda

Aslolan Ziyafet; Afiyet...

Ağız tadıyla, bir kuru ekmek ziyafettir insana, Tadı olmuyorsa onca yemek boşuna.. Severek hazırlanır menünün her bir ürünü. Ziyafet olur, keyif olur, şifa olur, Afiyet olur...

Hakkımızda..

Her Yöreden özenle seçilmiş malzemeler, Usta eller tarafından hazırlanır. Usulünce pişirilir. Titizlikle servis edilir ya da istediğinizde en kısa zamanda evinize veya işyerinize ulaştırılır. Bu yüzden müessesemiz gerekli kalite sertifikalarını alnının akıyla almıştır. Müşterilerimizin takdiri ise bizim için en önemli kalite belgesidir.
Çok kısa sürede damak lezzetine önem verenlerin beğenisini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmektedir. Şömine kebap müşteri konforu için her türlü imkanı sağlamıştır.
Şömine Kebap zengin menüsünü, güleryüzlü ve profesyonel kadrosuyla ülkemiz insanına sunmakla yetinmeyip diğer millet ve kültürlere de sunarak turizme bu yönde de katkıda bulunmayı hedef almaktadır.
Tüm İstanbul'luları salonumuza bekliyoruz ve ayrıca paket servis olarak sipariş link'i ile yada telefon ile siparişlerinizi verebileceğinizi hatırlatıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.